nada_1

Vybudovala podnikání na rodičovské a nyní úspěšně řídí svou firmu.

Naďo, jsi pro mne velmi zajímavý člověk. I přes velmi těžké překážky jsi dokázala za rok vybudovat úspěšný business a pracuješ z domu. Co Tě vedlo k podnikání a opuštění práce?

O práci z domova jsem přemýšlela už před deseti lety. Byla jsem těhotná a říkala jsem si, že by nebylo vůbec špatný být doma s dítětem a zárověň vydělávat peníze. Tenkrát jsem pracovala ve skvělé firmě, přátelské a velice kreativní. Situace se změnila prodejem firmy, z které se stal klasický korporát. Následoval openspace a to byl konec. Jedno nařízení a zákazy za druhým. Měla jsem dojem, že jde o to, aby člověk jen poslouchal a vykonával jen příkazy. Mnohdy lidí, o kterých jsem neměla valné mínění.

Jak zvládáš dva kluky a k tomu Tvůj Můj Super Box?

Je to někdy bojový úkol ? Syn prošel první třídou, což bylo náročné hlavně pro nás rodiče ? A mladší syn je s námi doma. S manželem jsem dobrý team. Bez manžela by nebylo podnikání z domova ?

Práce z domova mi  přinesla větší disciplínu. To co v office šlo odložit na zítra nebo konec týdne, doma najednou má prioritu úplně jinou. Pracuji daleko víc a efektivněji než v office. (Jako nebrouzdám z nudy po netu…hahaha)

Co všechno Ti přineslo podnikání z domova?

Práce z domova mi  přinesla větší disciplínu. To co v office šlo odložit na zítra nebo konec týdne, doma najednou má prioritu úplně jinou. Pracuji daleko víc a efektivněji než v office. (Jako nebrouzdám z nudy po netu…hahaha)

Chtěla by ses ještě vrátit do klasického zaměstnání 5×8?

Pokud bych mohla volit, tak bych se vracela nerada. A kdybych musela, jako že bych neměla zbytí, musela by to být firma, která by splňovala moje nároky

Jsou tví kluci rádi, že mají mámu doma?

Myslím, že to nevnímají. Ten mladší to bere jako samozřejmost. Ale David, kterému bude pět let maminku moc neměl. Odjížděla jsem ráno a vracela se mnohdy velice pozdě domu. Řešením bylo to, že doma na rodičovské byl manžel a David nechodil do školky. Moc děkuji manželovi, že to pro Davida udělal. Bylo to to nejlepší.

Jde Ti skvěle prodej přes sociální sítě. Jak po roce hodnotíš úspěch svého projektu?

Projekt je stále v začátcích. Jako úspěch vnímám vracející se zákazníky. Velice často se z nahodilého nakupujícího stává věrný zákazník.

Vím, že jsi na začátku měla celkem obtížnou situaci s vytvořením prodejního webu. Vzpomeneš si ještě na tyto trable, nebo to úspěchy již vynahradily?

No na bych raději zapomněla ? Svěřila jsem tenkrát větší sumu peněz firmě, která začala web řešit až ve chvíli, kdy jsem si začala stěžovat. Bylo to týden před dohodnutým předáním. Chtěla jsem vrátit peníze. Nevrátili :/ a tak jsme přišli s manželem o 70.000 Kč. Byla jsem velice naivní a důvěřivá. Člověk, který nezná problematiku webu by neměl nikdy objednávat služby, o kterých neví nic. Zpětně to vnímám jako svoji vlastní chybu. Ale když nejde o život, jde o…

Doporučila bys svým kamarádům, kamarádkám a popřípadě dalším lidem podnikání z domova na vlastní pěst?

Tak jako každá věc má podnikání z domova svý pro ale i proti! Za mě osobně a mojí rodinu můžu odpovědět, že nic lepšího nás potkat nemohlo.

Baví Tě přivádět na trh nové značky, dělat radost svým klientkám pomocí překvapení, které dostávají v krabici od Tebe?

Rozhodně. Baví mě všechny souvislé procesy. Akvizice produktu, komunikace s dodavateli, balení. Hlavně pak marketing a zákaznický servis, což je disciplína, s kterou jsem se seznámila teprve loni.

Naďo a co pro Tebe znamená zdraví a svoboda?

Svoboda bez zdraví není.

Komentáře