dav

Návrat k pokoře modré – pilulka od Big Pharma. ADHD a Strattera – jak mi pomohla?

Začínám se více chápat. Klasicky musím pořád vyzkoušet vše, a tak jsem si dal pár dní bez pilulek. Kážu přeci vodu a chci pít vodu. Sice jsem proti Big Pharma zatím nic nepsal, ale jedná se o korporaci, a tak mi úplně nevoní. Možná ještě méně. Upřímně mi smrdí. Ale vyrobili na ADHD Strattera pilulku.

Teď k pointě. Vysadil jsem Stratteru a již před tím jsem vysadil antidepresiva. S antidepresivy to byl přímo zázrak. Po vysazení – žádné úzkosti, žádné deprese – ideální stav. Nádhera. Odezněly vedlejší účinky a krása paráda.

Tak jsem poslal k ledu i myšlenky na (ADHD Strattera je modrá pilule) no a myslel jsem si, že pohoda. ADHD je přece trochu rýma ne, a tak to přežiju. Nepamatoval jsem si už moc jak vypadám bez medikace a sázel jsem na svou změnu úplně celého života. Denní ježdění na kole, otužování, strava téměř bez cukru a sacharidů, vidění světa pouze pozitivně – no nekup to. Nádhera.

A tak první den pohoda. Druhý pohoda. Třetí už jsem se začal chovat jako dřív. Přisuzoval jsem toto chování vždy závislosti na alkoholu. Myslel jsem, že se takto projevuje alkoholismus. Agresivita, impulzivní chování, šílená agresivita. A hlavně zdánlivá komprimace času, kdy potřebuju stihnout sto tisíc věcí a neudělám prakticky nic. Vše na mne tlačí, potřebuju jet víc a víc a nic.

No neudělat nic. Ukázkový den vypadal – napsal jsem tři blogy, snažil se starat o děti, snažil se pracovat na klientských projektech, ráno vstával v pět a jezdil hodinu a čtvrt na kole, žongloval jsem pro trénink, postupně jsem se učil hrát na piáno, ale pořád všude viděl další a další úkoly, které na mne v hlavě tlačí, takže jsem vymačkával každou kapku z mozku a těla. A přitom jsem byl velmi neefektivní, agresivní, natlakovaný a výbušný. Co to?

O dvě 40mg Strattery později a výbuchu velké agrese – jsem naprosto klidný, v pohodě, myšlení je mnohem pomalejší a lehčí. Čas se přestal komprimovat. Můžu zase v klidu a pohodě ráno na kolo, nehoním každou vteřinu jiného zajíce. A to beru Bacopu monnieri, která má pomáhat s ADHD, cvičím, beru Gingo, které má také mít pozitivní účinek a zvyšovat pozornost. A kulové. Takže zpět k jediné „ostré“ pilulce, kterou s díky beru zpět. A v tomto případě pokorně, díky Big Pharma a všem, kteří tuto věc vyvinuli. Díky.

Komentáře