Jsem Eva. Píšu blog s Davidem a zaměřuji se hlavně na děti, výchovu, zdraví a jídlo.

Před narozením syna jsem věděla, že David trpí úzkostmi a depresemi. Jediná diagnoza, kterou v tu dobu měl, byl alkoholismus. Žádná žena nechce, aby její dítě bylo nemocné a u mě tomu nebylo jinak.

Jsem člověk, který potřebuje spoustu informací. Před narozením jsem studovala hodně jídlo a jednotlivé výživové směry, po narození jsem se pak automaticky dostala k výchově. V průběhu mi přistála v ruce nejedna kniha z medicinského prostředí, nejedna studie a výzkumy. Zaměřovala jsem se nejdříve na mozek a následně na celé tělo. Vše je propojené, což mi došlo až po tom, co jsem si propojila informace z medicínského prostředí, psychologie, pedagogiky a duchovního prostředí.

Pomohla mi velká spousta knih a to, že v dnešní době nemusíte nikam chodit. Pokud chcete studovat, tak vše najdete na internetu a v knihovně.

Zajímám se a hledám. Ale hlavně, snažím se zbavit všech svých strachů, protože jsem si uvědomila, že strachy ovlivňují celý náž život.

 

Máte dítě, které má ADHD nebo je velmi aktivní či úzkostné? Nebo Vás jen zaujal článek, který jsem napsala? Můžete se se mnou spojit na eva.jirackova@gmail.com

 

Komentáře

David Strejc

V Rusku jsem nebyl, ale za svých 35 let jsem už něco viděl. Mám dvě skvělé děti, rád nosím malého v Manduce, mám diagnostikované ADHD a GAD, ale konečně žiju.