dav

Reklama na jídlo? Zaručená informace – toto jídlo nejezte! Nebo jste viděli reklamu na cibuli?

Stačí trochu přemýšlet. Brokolice – kolik reklamy jste na ni viděli? Rajče? Okurka hadovka? Brambory? Pórek? Paprika? Borůvky? Ostružiny? Maliny? Vejce?

Kinder Pingui? Párky? Tlačenka? Šunka od Vocílky? Zmrzliny všeho druhu? Snickers? Pivo všeho druhu? Tavené sýry? Milka ta kráva? Dosaďte si sami 😉

V mém životě jsem byl asi nejhyperaktivnější v době, kdy jsem jedl párky v rohlíku, zajídal vlašským salátkem s výrobním salámkem, jedl každý den jedno balení chipsů, bumbal Coca Coličku po dvoulitrovce denně – takový standard v patnácti letech. A v mozku jsem měl čerty – šílená rychlost, šílená šílenost.

Je dobré si pamatovat, že žijeme podle Indů ve věku Kali Yuga. V nejhorším věku – v nejdrsnějším. Pro mne osobně to znamená, že žijeme hlavou dolů. Devadesát procent věcí je tu obráceno naruby a hlavou vzhůru a jako bonus naše drahá ČR je nádherný kocourkov. Hobitín. Rádi si napapáme břůška kuřátkem od premiéra, koblížek od tohoto premiéra zapijeme pívečkem od kdo ví koho a zajíme opět párečkem od premiéra – proto je to náš premiér. Všechny nás výtečně krmí. No a tak se stačí přizpůsobit naprosto jednoduše – vidíte na něco reklamu? Téměř jistě toto nechcete. Rychlá půjčka na zážitek? Nechcete. Stačí si do hlavy nainstalovat AdBlock. A k tomu doufám poslouží náš blog.

No a když je nám potom trošku Bob Šouflik, jak říkají v Simpsonech, ten samý premiér nám dodá nějakou piluličku na bolení hlavičky, bříška či čehokoli v těle. No a šup znovu pro páreček.

Tak pojďte:

  • Aspartam – výtečné sladidlo v “Light” nápojích – býval na seznamu bojových látek CIA
  • Glutamát sodný – nezvýrazňuje žádnou chuť, ale působí přímo na buňky v mozku, kde ovlivňuje přenos signálu
  • Barviva v bonbónech už nejsou Bon Bon – způsobují hyperaktivitu, průjmy a kdo ví co ještě

Jednoduše jezte základní jídla, omezte sacharidy. Kvalitní tuk je kamarád – skutečně se z něj netloustne, protože pro tělo je jednodušší vyrobit tuk z cukru než z tuku, který musí rozštěpit a znovu složit – skutečně tuk nepřejde přímo do tuku jak se nás snažili přesvědčit, a proto vznikla dokonce slanina bez tuku – ano toto jsem také viděl na svých cestách po této planetě.

Komentáře