asylum

Story z blázince aneb dovolená ze slevového portálu

Blázinec je nejlepší dovolená na světě. Výše uvedený popis má jen přilákat vaši pozornost, abyste četli mé příběhy z blázince, protože ty takzvaně frčí. Už od dob Kukaččího hnízda a možná dávno před tím. Blázinec je totiž lepší než vězení.

Blázinec má mříže a žijí zde nebezpečná individua. Hlavně nesmí utéct. A musí od rána do večera dostávat ty injekce. Jinak začnou slintat o trochu víc a skřeky budou strašidelnější, mohutnější, pacienti rozběsněnější a celé to bude šílené divadlo.

Naopak – v blázinci je klid. Cvičí se, relaxuje a skoro medituje, se skvělým panem usměvavým primářem se trénuje jóga a smích. V blázinci mi poprvé dobře nebylo, podruhé taky ne a po třetí se mi z něj nechtělo. Ale musel jsem za rodinou – ta má přednost dokonce před touto skvělou a nádhernou dovolenou, kterou by měli prodávat na Slevomatu.

Chci s vámi sdílet své zážitky, popsat své známe z blázince a celkově přiblížit lidem prostředí, kam se sice nikdo nechce dostat, ale popravdě jde o mnohem klidnější a lepší dovolenou, než mnoho jiných. Zevnitř z blázince vypadá jako blázinec svět venku – až na ty mříže.

Komentáře